Mateusz „Skajs” Wilkoń -

Prowadzi warsztaty rapowe, tekściarskie, freestylowe. Jest też trenerem prowadzącym warsztaty wg projektowego scenariusza. Doświadczony w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Sprawdzony w trudnej pracy z tzw. środowiskami wykluczonymi. Na koncie killkaset godzin warsztatów w całej Polsce. Pracował w ramach projektów – m.in. „Cięcie” w Szydłowcu, Festiwal Kultur Świata „Okno na Świat” w Gdańsku, Festiwal Młodzieży „Bez Granic” w Różanymstoku, Podkowa Freestyleśna czy Dzieciaki i Hip-Hop Przeciwko Przemocy. Prowadzący program „Rap Sesja” w Radiu Kampus. Magister filologii polskiej, filmoznawstwa. Raper, freestylowiec, tekściarz z 15 letnim doświadczeniem. Działa w kilku mazowieckich NGO. Prywatnie wnuk uznanego ilustratora i rzeźbiarza Józefa Wilkonia.

Piotrek „DJ Anusz” Anuszewski -

Prowadzi warsztaty z DJ-ingu. Od 6 lat pracuje z dzieciakami i młodzieżą we współpracy m.in. z Ośrodkiem Kultury Ochoty w Warszawie, Niepublicznym Gimnazjum nr 9 im. Roberta Schumana, studiem kultury ulicznej Step Dealers, Polską Fundacją Sportu i Kultury, Polskim Forum Migracyjnym, Muzeum Historii Żydów Polskich. Jako trener w rozmaitych projektach animacyjnych, m.in. Forum Młodzieży czy Wielowarszawa. Jest współorganizatorem cyklu Rap History Warsaw, prowadzącym program „Hip-Hop Kampus” w Radiu Kampus, byłym redaktorem naczelnym portalu Mixtape.com.pl czy koordynatorem promocji festiwali The Wall Warsaw Hip-Hop Fest czy Prosto FestXVal. Jako DJ – m.in. uczestnik trasy Aloha 40% Tour czy współautor płyty „Dzień z życia mistrza ceremonii mixtape” nagranej z raperem Proceente.

Tomasz „Thomaz” Domański -

Prowadzi warsztaty z tańca breakdance. Jest aktywnym tancerzem o międzynarodowej renomie. Członek ekipy Rockafellaz. Posiada doświadczenie teatralne i choreograficzne. Prowadził warsztaty taneczne nie tylko w całej Polsce, ale i m.in. na Ukrainie, w Rosji, we Włoszech, Anglii czy Australii. Jako bboy odwiedził też takie kraje jak: Holandia, Norwegia, Szwecja, Finlandia, Irlandia, Portugalia, Słowacja, Szwajcaria, Chorwacja, Łotwa, Węgry, Belgia czy Maroko. Brał udział w kilkuset zawodach, sędziowal kilkadziesiąt turniejów breakdance. Jako tancerz wszechstronny bboy posiadający unikalny, odróżniający się styl, inspirowany rozmaitymi tańcami oraz… naturą. Jest też didżejem i gra na perkusji.

Piotrek „Pejot” Jurek -

Prowadzi warsztaty z beatboxu. Doświadczony instruktor, który pracował z wszystkimi grupami wiekowymi. Doświadczony w pracy ze środowiskiem menedżerskim i firmami komercyjnymi, ale również z domami  dziecka czy zakładami wychowawczymi. Mistrz WBW Beatbox AD 2008 i 2009. Uczestnik beatboxowych Mistrzostw Świata. Występował razem z popularnym zespołem Me, Myself & I czy Urszulą Dudziak. Współpracował z szeregiem uznanych wykonawców hip-hopowych w Polsce – m.in. SB Maffija, NieMaBata crew. Członek ekipy DIIL Gang. Prywatnie bardzo dobrze gotuje.

Marcin "Duże Pe" Matuszewski -

Prowadzi warsztaty ze scenicznej ekspresji, tekściarstwa, improwizacji freestyle, rap. Od 10 lat realizował je m.in. dla Białołęckiego Ośrodka Kultury, MCKiS, Monaru Babigoszcz, Akademii Wielkie JOŁ, Szkoły Dramatu przy Teatrze Laboratorium, SGH w Warszawie. Legenda polskiej sceny freestylowej (m.in. mistrz WBW 2004), raper, wokalista, DJ, radiowy konferansjer (ponad 3 tys. wydań audycji dla Polskiego Radia „Czwórka”). Jest  animatorem zderzeń hip-hopu z tzw. kulturą wysoką, (m.in. poetyckie konfrontacje z Adamem Zagajewskim, projekt „TransFuzja, nowoczesna opera „Magiczny Fortepian Chopina”). Współzałożyciel i członek muzycznego projektu Masala Soundsystem, z którym – a także innymi projektami – zagrał już ponad tysiąc koncertów w Polsce i wielu innych krajach (m.in. Afganistanie, Indiach, Japonii czy Korei Płd.).

Maciek „Nieuk (AlboAlbo)” Sawczak -

Prowadzi warsztaty rapersko-tekściarskie oraz z graffiti i street-artu. Pracował z dziećmi i młodzieżą wszystkich stopni nauczania szkolnego. Warsztaty z rapowania prowadził m.in. w ramach projektu Podkowa Freestyleśna, ze street-artu – dla Stowarzyszenia Wspólne Podwórko w szkołach na warszawskiej Pradze. Był wykładowcą Reytaniackiego Festiwalu Nauki w Warszawie. Pracował jako dziennikarz, spiker radiowy, organizował jamy graffiti i trasy koncertowe. Współpracował m.in. z CKiIO w     Podkowie Leśnej, DK Praga w Warszawie, czasopismem „Hiro” czy Radiem Aktywnym. Od kilkunastu lat jest grafficiarzem i raperem, współtworząc m.in. projekt Streetworkerz.

Łukasz „DJ Loopto / Snow” Zabłocki -

Prowadzi warsztaty z DJ-ingu oraz graffiti i street-artu. Z kulturą hip-hop związany od przeszło 15 lat. Organizator koncertów, jamów graffiti, akcji animacyjnych. Jako DJ Loopto od 6 lat występuje w warszawskich klubach muzycznych (grał m.in. z takimi artystami jak VNM, Dwa Sławy czy Danny). Jako grafficiarz i street-artowiec Snow aktywny już od 1997 roku. Początkowo writer, od 2012 roku koncentruje się na malowaniu płócien i szeroko pojętym street-arcie.

Rufin Artur Piekut vel. „Rufin MC” -

Prowadzi imprezy, panele dyskusyjne, hip-hopowe animacje. Czołowy konferansjer polskiego środowiska hip-hopowego. Freestylowiec, aktywista, pasjonat tej kultury i jej historii. Reprezentant wytwórni Wielkie Joł. Jako animator, artysta lub konferansjer był częścią projektów: Ślizgery, HipHOPOLE, Microphone Masters, Outline Color Festiwal, Warsaw Challenge, Style Crash, Podkowa Freestyleśna, WBW, Bruk Festival Battle, DźwiękZłam i wielu innych… Gościł w programach / na eventach – m.in. Orange Prokom Open – Man i Materna (TVP2), Dzień Dobry TVN, Redbull X-Fighters, Kawa czy Herbata (TVP1), Quadrans Qltury (TVP Info) czy Pepsi VIP Afterparty.

Dominik „Gall” Kopaszewski -

Prowadzi warsztaty rapersko-tekściarskie. Jego specjalnością jest praca ze środowiskami wykluczonymi, w domach dziecka, ośrodkach wychowawczych. Studiuje pedagogikę resocjalizacyjną na warszawskiej Wszechnicy Polskiej. Wcześniej ukończył tam kierunki resocjalizacja i profilaktyka uzależnień. Prowadził warsztaty m.in. w ramach profilaktycznej akcji „Hip-hopowa mowa” w Ostrołęce, Łodzi, Koninie, Sztumie czy Ostrowii Maz. Uczestniczył w 2-letnim cyklu spotkań warsztatowo-resocjalizacyjnych z młodzieżą z Zamkniętego Schroniska dla Nieletnich na warszawskim Okęciu. Jest również raperem i imprezowym Mistrzem Ceremonii.

Kuba "Husk" Kiedrzynek -

Prowadzi warsztaty graffiti i street-artu. Częstochowski animator, writer z ponad 10-letnim doświadczeniem. Założyciel Bylymytu - szkółki graffiti i świetlicy dla dzieci. Realizator projektów Can to Wall czy Unity Holiday With Hip-Hop. Prowadził warsztaty w ramach takich akcji jak Mazury Freestyle Battle czy Tratwa Pleszew Festiwal. Szczerze zaangażowany w pomoc dzieciakom z tzw. trudnych rodzin i środowisk wykluczonych.

Konrad „DJ Tabakkake” Górski -

Prowadzi warsztaty z DJ-ingu. Pracował z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi, współpracując instruktorsko m.in. z Nadbałtyckim CK, MGOK w Kaliszu Pomorskim, CKiIO w Podkowie Leśnej czy NOK w Nowym Tomyślu. Aktywny DJ, grał w warszawskich klubach, takich jak Palladium, Piwnica pod Harendą czy Obiekt Odnaleziony. Współpracował z raperami Exo, Temzki czy Streetworkerz. Prowadzi sklep muzyczny MyTune.pl.

Mateusz Natali -

Prowadzi prelekcje, wykłady, panele dyskusyjne. Czołowy polski dziennikarz i znawca rapu. Redaktor naczelny portalu Popkiller.pl, współtwórca akcji promującej raperskie talenty – Młode Wilki. Aktywista, promotor koncertowy, producent teledysków, animator, konferansjer. Współpracował m.in. z mediami Interia.pl, „CKM”, CGM.pl, Red Bull Muzyka, „Ślizg” czy „Magazyn Hip Hop”. Był prelegentem w ramach akcji Polish Hip-Hop Festival w Płocku, Podkowa Freestyleśna, Bfreenów czy podczas obozu Student Camp  Festival Edition w bułgarskiej Albenie. Pełnił rolę moderatora dyskusji w trakcie debaty w ramach Men’s Week w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie czy uczestnika panelu dyskusyjnego w trakcie 8. edycji konferencji „Muzyka a Biznes”. W roli eksperta pojawiał się, jako gość, w audycjach radiowych (Polskie Radio Czwórka, Radio Kampus) oraz telewizyjnych (RBL.TV).